Milka ma nowy dom!

Zabrze, woj. Śląskie

Opis:


Milka jest odrobaczona i czeka na pierwsze szczepienie, została zabezpieczona przeciwko pchłom i kleszczom, więcej o Milce lada dzień – gdy tylko poznamy się troszkę 🙂

Piesek poszukuje domu świadomego i odpowiedzialnego, który zdaje sobie sprawę z trudu wychowania szczeniaka. Należy pamiętać, że pies to nie zabawka, a szczeniak to nie pluszowy miś-jest to żywa istota, która czuje i kocha 🙂 Przypominamy również, że szczeniak to nie tylko słodka kulka, ale i tony qpek i siuśków, straty materialne oraz finansowe 🙂

SZCZENIAKI wydajemy TYLKO na zasadach ADOPCYJNYCH: wypełnienie ankiety , wizyta przed adopcyjna w domu zainteresowanych, umowa z zapisem o kastracji w odpowiednim wieku psa.

Kontakt w sprawie adopcji:

kontakt@szczeniecemarzenia.eu,

Patrycja 510-381-803 (pn.-pt. 10-18)

Kasia 698-627-077 (pn.-pt. 10-18)

Dodatkowe uwagi:


Zastrzegamy sobie wybór domu dla psiaka :) Zgłoszenie chęci adopcji NIE jest jednoznaczne z przekazaniem psa!!! U WAGA-nie wydajemy psów do budy, ani na łańcuch!!!

Podstawowe informacje

  • Płeć:Suczka
  • Wiek:ur. 13.01.2018
  • Rasa:Mieszaniec
  • Sterylizacja:Nie
  • Miejsce pobytu:Dom tymczasowy

Adopcja zwierzaka jest możliwa tylko po przejściu procedury adopcyjnej (wypełnienie ankiety internetowej, spotkanie przed adopcyjne, podpisanie umowy adopcyjnej z zobowiązaniem do sterylizacji/kastracji po osiągnięciu odpowiedniego wieku). Zastrzegamy sobie wybór opiekunów. Zgłoszenie chęci adopcji nie jest równoznaczne z przekazaniem zwierzęcia. Prosimy o przemyślane decyzję. Zwierzę to nie zabawka i żyje średnio kilka, kilkanaście lat i na tyle czasu należy mu zapewnić opiekę.