Frotka czeka na dom stały

Gliwice, woj. Śląskie

Opis:


Frotka około roczna sunia w typie jamnika, mała, grzeczna i bardzo oddana  Przebywa w dt Gliwice, szuka domu tylko na zasadach adopcyjnych ( ankieta, spotkanie, mowa z zapisem o obowiązkowej sterylizacji).
Z powodu bardzo skomplikowanej sytuacji Frotka znów poszukuje domu!!! ***************************************************************************************************************************************************** Uwielbia zabawki i figle, suczka z charakterkiem, jej ulubioną rozrywką jest terroryzowanie swojej mniejszej siostry muchy

Z powodu bardzo skomplikowanej sytuacji Frotka znów poszukuje…

Gepostet von Szczenięce Marzenia DT am Samstag, 19. November 2016

Podstawowe informacje

  • Płeć:Suczka
  • Wiek:1 rok
  • Rasa:Jamnik
  • Sterylizacja:Nie
  • Miejsce pobytu:Dom tymczasowy

Kontakt w sprawie adopcji


Zadzwoń pod numer 510-381-803
Napisz wiadomość kontakt@szczeniecemarzenia.eu
Wypełnij ankietę przedadopcyjną Przejdź do ankiety

Adopcja zwierzaka jest możliwa tylko po przejściu procedury adopcyjnej (wypełnienie ankiety internetowej, spotkanie przed adopcyjne, podpisanie umowy adopcyjnej z zobowiązaniem do sterylizacji/kastracji po osiągnięciu odpowiedniego wieku). Zastrzegamy sobie wybór opiekunów. Zgłoszenie chęci adopcji nie jest równoznaczne z przekazaniem zwierzęcia. Prosimy o przemyślane decyzję. Zwierzę to nie zabawka i żyje średnio kilka, kilkanaście lat i na tyle czasu należy mu zapewnić opiekę.