Wirtualna adopcja

Jak zostać wirtualnym opiekunem?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub wysłać wiadomość e-mail na adres szczeniece.marzenia@op.pl W treści wiadomości wprowadź imię podopiecznego którego chcesz wirtualnie adoptować ,przekaż nam dane które chcesz abyśmy umieścili na tablicy adoptowanego zwierzęcia, a następnie wpłać dowolną kwotę na konto:w tytule przelewu należy wpisać „Wirtualna adopcja + imię zwierzęcia”.

Czym jest wirtualna adopcja?

Adopcja wirtualna jest jednym ze sposobów wsparcia dla prowadzonych przez nas domów tymczasowych,pomaga nam w pokrywaniu częściowym lub całkowitym kosztów pobytu, karmy, odrobaczenia, szczepienia , leczenia etc. zwierzęcia będącego pod naszą opieką.

Po dokonaniu wpłaty na konto fundacji, na naszej stronie internetowej zostanie umieszczona informacja na temat opiekuna – zgodnie z ustaleniami: nazwa (firmy, szkoły, klasy, a w przypadku osoby fizycznej imię i nazwisko lub inne dane które poda nam wirtualny opiekun),W ramach wirtualnej adopcji istnieje możliwość poznania swojego podopiecznego – o ile stan zdrowia fizycznego i psychicznego zwierzęcia na to pozwala i umówi się z nami w dogodnym dla wszystkich terminie

Jakie są koszty wirtualnej adopcji?

Nie określamy kwoty, jaką należy wpłacać – sami o tym decydujecie Ty określasz formę, w jakiej występujesz jako sponsor, pamiętaj jednak że zazwyczaj jedno zwierzę może mieć kilku opiekunów. Jeśli chcesz być jedynym opiekunem zwierzaka (decydujesz, że jesteś w stanie pokryć koszty jego utrzymania w pojedynkę) – daj nam znać telefonicznie, mailowo, lub osobiście. Często utrzymanie zwierzęcia kosztuje dużo więcej, niż pojedyncza osoba może przeznaczyć na ten cel. Zabiegi, leki, a także bieżące utrzymanie (karma, szczepionki, czy specjalistyczne konsultacje i leczenie ) to nie rzadko koszt liczony w tysiącach złotych.

Czy adopcja wirtualna wiąże się z jakimiś zobowiązaniami?

Wpłacając dowolną kwotę na nasze konto zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Każda taka wpłata w kolejnym miesiącu przedłuża Twój status wirtualnego opiekuna. Jeżeli chcesz zrezygnować, wystarczy że nie wpłacisz kolejnej kwoty, lub powiadomisz nas o rezygnacji za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zrezygnować możesz w każdej chwili, nie podając przyczyn. Miej jednak na uwadze że fundacja nie zwraca wpłaconych wcześniej środków.

Kto może zostać wirtualnym opiekunem?

Adopcją wirtualną chcemy „trafić do” firm, szkół, ale również osób prywatnych i grup przyjaciół – chcących po prostu – POMAGAĆ w spełnianiu Szczenięcych Marzeń. Pola oznaczone czerwoną gwiazdką są wymagane.

Wszelkie informacje podane w ankiecie są na potrzeby procesu wirtualnej adopcji, nie zawierają szczegółowych danych osobowych. Informacje w ankiecie są przekazywane dobrowolnie na potrzeby procesu wirtualnej adopcji i są wykorzystywane przez wolontariuszy szczenięcych marzeń tylko i wyłącznie do wirtualnej adopcji.

Formularz zgłoszeniowy wirtualnego opiekuna

Imię*

Kontakt główny *

Podaj główną formę kontaktu (polecamy podać numer telefonu).

Kontakt opcjonalny

Podaj opcjonalną formę kontaktu (polecamy podać adres email).

Którym szczeniakiem chcesz się zaopiekować?

Jaką miesięczną kwotę chcesz przeznaczyć na swojego podopiecznego? *

Imię lub pseudonim opiekuna, które pojawi się na stronie podopiecznego.

Ewentualne uwagi