Jak możesz pomóc?

01

Domy tymczasowe

Dom tymczasowy to nieoceniona “instytucja”, która tak naprawdę ratuje życie naszym podopiecznym. Czym zajmuje się dom tymczasowy? To coś na wzór „rodziny zastępczej”. Zwierzak zamieszkuje przez pewien czas w zwykłym domu i w nim oczekuje na adopcję. DT ma za zadanie przygotować szczeniaka do adopcji. Niejednokrotnie w domach tymczasowych szczeniaki dochodzą do zdrowia, aby mogły znaleźć dom stały. Jeśli chcesz zostać domem tymczasowym dla naszych podopiecznych

02

Podaruj 1% podatku

Stowarzyszenie Eko-Edukacja oraz wolontariusze Szczenięcych Marzeń zachęcają do oddania 1% podatku na rzecz potrzebujących szczeniaków.

03

Pomoc rzeczowa

Szczeniaki pochłaniają ogromne pokłady energii oraz jedzenia (czasem nie wiemy które bardziej). Stale potrzebujemy dobrej jakości karmy dla szczeniaków (zarówno mokrej jak i suchej), specjalnego mleka dla szczeniąt, misek, kocy, podkładów, środków higienicznych, obróżek, smyczek, ubranek dla psiaków. Możesz również podarować coś nasz Handelek Szczenięcych Marzeń (zobacz punkt 5).

04

Wirtualna opieka

Chciałbyś spełnić szczenięce marzenie jednego z naszych podopiecznych, jednak nie możesz go zaadoptować? Nic straconego! Możesz pomóc naszym szczeniakom adoptując je wirtualnie. Opiekun wirtualny to osoba, która co miesiąc wpłaca małą sumę na konto swojego podopiecznego. Jako opiekun wirtualny zajmiesz honorowe miejsce na osobistej tablicy opiekunów, którą posiada każdy nasz podopieczny. Jak zostać wirtualnym opiekunem? Znajdź malucha, którym chcesz się zaopiekować wirtualnie i napisz do nas!

05

Pomoc przy ogłoszeniach

Niestety doba ma tylko 24h (a nie 48h jakbyśmy chcieli) i czasem zdarza się, że brakuje nam czasu aby „puścić naszych podopiecznych w świat”. Jeśli masz czas, chęci, komputer oraz internet możesz nam pomóc ogłaszając szczeniaki do adopcji. Może to właśnie dzięki Tobie spełni się któreś szczenięce marzenie? Napisz do nas!

06

Handelki szczenięcych marzeń

Czyli pomaganie przez kupowanie- już prościej się nie da! Co jakiś czas wystawiamy na licytację dary otrzymane od naszych darczyńców. Dzięki licytacji możesz zasilić konto szczenięcych marzeń i przy okazji zakupić dla siebie coś ładnego! Śledź nasze facebookowe wydarzenie aby być na bieżąco.