O nas

Kilka słów o Szczenięcych Marzeniach

Tak wiele jest potrzebujących psich nieszczęść. Tak wiele stron i wydarzeń im poświęconych. Tak wiele dobrych ludzi gotowych im pomagać. A jednak… Jednak ciągle zbyt mało. Tworząc mnóstwo innych wydarzeń pomocowych, mając w domach wiele szczeniaków i nie tylko. Próbując ratować stworzenia bezbronne, często swoim kosztem postanowiłyśmy utworzyć tą, jedną, wielką społeczność.

Pragniemy pomagać na dużo większą skale. Mamy nadzieję, że wyjdziemy nawet poza świat facebooka czy internetu. Chcemy wyjść do ludzi z prośbą o pomoc. Chcemy aby świat stał się choć odrobinę łaskawszy dla Tych biednych stworzeń. Bo czym one zawiniły? Na to pytanie wszyscy znamy odpowiedź, jednak większość nie zadaje sobie tego trudu aby w ogóle takie pytanie postawić… omijamy setki potrzebujących ludzi a co dopiero zwierząt. Każdy ma własne sumienie, z którego będzie lub nie się kiedyś rozliczał. Ale My tutaj nie o tym chciałyśmy Chcemy zapoczątkować akcje pomocową. Wiadomo, że całego świata nie zbawimy. Jednak zaczniemy małymi kroczkami, pomalutku, sukcesywnie-nawołując do tego innych Zaczniemy od kastracji, sterylizacji i ratowania szczeniąt ponieważ naszym zdaniem to podstawa.

Pomagamy najmniejszym

Szczenięce Marzenia to strona, na której przede wszystkim rządzą potrzebujące szczeniaki. Nie tylko te znajdujące schronienie w naszym DT, ale także Te, które porzucone błąkają się na zimnie. Te, które czekają na Naszą pomoc w schroniskach. Chcemy aby ta strona była miejscem, dzięki któremu spełnimy marzenia istot, które same o siebie zadbać nie umieją, a którym okrutny człowiek zgotował ciężki los.

Nie jesteśmy żadną organizacja czy fundacja, choć mamy nadzieję, iż kiedyś się nią staniemy. Jesteśmy zwykłymi kobietami, matkami, żonami. Zwykłymi ludźmi, mającymi potrzebę pomagania tym, którzy sami pomóc sobie nie potrafią. PRZYŁĄCZYSZ SIĘ? Chcesz pomóc? Skontaktuj się z nami.