Listopadowa zbiórka w szkole .

Kochani! Dzięki uprzejmości dyrekcji i grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 41 imienia Władysława Broniewskiego w Gliwicach; w dniach 21.11.2016 – 30.11.2016 na terenie szkoły trwała zbiórka darów dla podopiecznych Szczenięcych Marzeń .

Akcja spotkała się ze sporym odzewem ze strony uczniów i ich rodziców. Zebrałyśmy koce, karmy, zabawki i wiele innych rzeczy, za które z całego serca dziękujemy w imieniu własnym jak również naszych podopiecznych.

W czasie zbiórki dwie nasze wolontariuszki Kasia i Magda gościły w klasach pierwszych. Razem z dziewczynami gościnnie pokazali się Alutka, Alvin, Pączuś i Precelka. Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom i uczennicom klas pierwszych za to, że tak dzielnie znosili wszystkie wybryki naszych podopiecznych ponieważ psiaki pokazały się nie tylko z najlepszej strony 🙂 Dziękujemy za czynny udział w rozmowie, za miło spędzone godziny i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie jeden raz.

Dziękujemy również wspaniałym nauczycielom, którzy bardzo nam pomogli w opanowaniu emocji najmłodszych uczniów – bez Was nie dałybyśmy rady.

Chętnie skorzystamy z zaproszenia na spotkanie ze starszymi uczniami, którzy na widok naszych maluchów zaczepiali nas na korytarzach z pytaniem kiedy przyjdziemy do nich?

Bardzo przepraszamy, że nie możemy załączyć większej ilości zdjęć. Niestety w ferworze “walki”000000 nie było czasu. Pogoń za psiakami i rozmowa pochłonęły nas bezgranicznie…

Jeszce raz DZIĘKUJEMY i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania…

P.S. Na pewno nie będzie z nami Precelki ponieważ znalazła już nowy wymarzony dom 🙂 Ale na pewno zastąpi ją inny, równie uroczy szczeniaczek.

Poprzedni wpis
Następny wpis

Komentarze